top.jpg, 13kB

Výstavba RD | dřevostavby | IS přípojky | rekonstrukce domů a bytů | projekce

LogoProfiStavby.jpg, 18kB

Střecha, krov a pergola

Provádíme opravy starých střech pokládkou nových asfaltových pásů. Zateplování plochých střech, nové bednění, oplechování. Nopové fólie, izolace proti vlhkosti. Provedeme nátěry vaší střechy, kdy používáme materiály na bázi syntetické nebo vodou ředitelné.

Střecha z příhradových vazníků

Postavíme Vám střechu z příhradových vazníků do maximálního rozponu 25m. Příhradový vazník je konstrukce skládající se z konstrukčních dílů utvářejících zpravidla trojúhelník. Z tohoto geometrického uspořádání konstrukce je odvozena její únosnost.Jednotlivé prvky příhradového vazníku jsou z výroby spojeny styčníkovou deskou s konstrukční pozinkované oceli nebo nerez oceli. Samotné vazníky jsou osazeny na nosnou zeď.

Závětrování

Zavětrováním jak v příčném tak podélném směru se dosáhne dokonalé konstrukce, schopné zachytit všechny tlaky vyvíjené na konstrukci střechy. Z příhradových vazníků můžeme tedy vytvářet jak střechy sedlové tak i valbové a další.

Dále se také zaměřujeme se na zhotovení vaznicových soustav krovů sedlových střech. Provádíme také bednění monolitických schodišť, stěn, stropů, sloupů, průvlaků, věnců, základů. Šikmé střechy levně, rychle, spolehlivě s profesionálním přístupem ke svěřeným úkolům.

Pergoly, terasy, přestavby stávajícího krovu

Zrealizujeme obytná podstřeší, pergoly, terasy, opravy a pokládku krytiny, montáž střešních oken, přestavbu stávajícího krovu. Vyhotovíme tesařské konstrukce různých tvarů ze všech dostupných materiálů.


Klempířství

Klempíř má za úkol profesionálně a citlivě dokončit stavbu tak, aby jeho práce zkrášlila objekt a nikoliv pokazila první dojem. Klempířina je dnes již tradičním řemeslem, bez kterého se neobejdou ani dnešní novostavby, a rekonstrukce domů. Je posledním krokem, který zajišťuje, aby nám do domu střechou nezatékalo a aby se srážková voda odváděna, kam má – do kanalizace nebo jímky.


Je nutné, aby každý klempíř dostatečně znal konkrétní normy, týkající se jednotlivých prací a úkonů. Klempířské práce, to totiž nejsou jen okapy, ale i oplechování komína, úžlabí, parapety oken, svody a lemování štítů. Provádíme veškeré klempířské práce, montáže okapů, čištění okapů, svodů, okenní parapety, lemování štítů a komínů.Používané materiály - pracujeme se všemi druhy materiálů, které se používají při klempířských pracích

Měď - prakticky nejlepší materiál co se týče vzhledu a zejména životnosti, nevýhodou je vyšší pořizovací cena

Hliník - cenově výhodný materiál odolný proti korozi, vyrábí se v široké paletě barev.Vhodný na okení parapety

Titanzinek - hodně používaný materiál vlastnostmi srovnatelný s mědí, horší manipulace při nízkých teplotách

Pozink - klasický materiál, omezená životnost, nejlevnější varianta, po čase je nutnost životnost prodloužit nátěrem

Lindab - lehké střešní krytiny vyráběné z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou

Splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na střešní krytinu. Vaši střechu změříme a zdarma vypracujeme přesnou cenovou nabídku na Vámi vybranou střešní krytinu či okapový systém. S výběrem materiálu Vám odborně poradíme a vše na klíč zařídíme.

V případě bližších informací nás můžete kontaktovat nebo nám můžete zaslat Váš dotaz.

nahoru.jpg, 14kB
sipReklama.jpg, 11kB

Reklama

saint.jpg, 1,6kB weber.gif, 1,9kB logo wienerberger.gif, 3,0kB jika-logo-cs.png, 914B bramac_logo_neu_cz.png, 8,0kB knauf.jpg, 20kB ytong.jpg, 20kB sapeli.jpg, 20kB


2002-2024 © PROFISTAVBY.CZ | rekonstrukce domů a bytů, realizace staveb, výstavba RD | Šíření článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno.

Prodejna kameniva Orlová | Nový Jičín | Výstavba RD | Hydroizolace a sanace | Střechy a pergoly | Ploty brány vrata
Rekonstrukce domu a bytu | Recyklace odpadů a kamenivo | Realizace zahrady | zakládání trávníků

GDPR - Podmínky používání osobních údajů